Preskočiť na obsah
Martin Hudák

Priemyselná výroba

Martin Hudák

Obrábanie kovov

Obec
Keť
Od roku
2005
IČO
43 048 919

Martin Hudák

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
935 64 Keť
Na trhu od
24. októbra 2005
IČO
43 048 919
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Podnikanie v číslach

21
rokov na trhu
2005
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Martin Hudák

Martin Hudák – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Keť. Podniká od 24. októbra 2005.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.

Základné údaje

Obchodné meno
Martin Hudák
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 048 919
Dátum vzniku
24. októbra 2005
Miesto podnikania
935 64 Keť
Živnostenský register
Okresný úrad Levice, vložka č. 420-18686
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.53)
Obrábanie kovov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Martin Hudák zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Pracovanie kovu jednoduchým spôsobom

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Martin Hudák?

Miesto podnikania je v obci 935 64 Keť.

Čím sa Martin Hudák zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Obrábanie kovov“ (25.53). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pracovanie kovu jednoduchým spôsobom.

Aké je IČO – Martin Hudák?

IČO je 43 048 919.

Odkedy podniká Martin Hudák?

Podnikanie začalo 24. októbra 2005. Na trhu pôsobí 21 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Martin Hudák podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese martin-hudak-4.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.